Велосипедист їздить по колу радіусом 10 м. Чому дорівнюють шлях та модуль перемі- щення

велосипедиста за пів кола? A 31,4 м та 10 м; Б 31,4 м та 20 м; В 10 м та 31,4 м; Г 20 м та 31,4 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Шайдаров Константин.

Ответ:б 31,4 20

R=10м

------------

L-?; S-?

Путь велосипедиста за полкруга равен:

L=2πR/2=πR=3,14*10=31,4м

Перемещение велосипедиста за полкруга равно:

S=2R=2*10=20м