Визначте масу Марса, якщо відомо, що його радіус становить 3,4·106 м, а прискорення вільного

падіння на поверхні Марса має значення 3,7 м/с2. Розв*язати задачу с Дано. Даю 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Коржавина Дарья.

Ответ:R=3,4*106

g=3,7 м/с2

Объяснение:g = GM/R^2 => M = gR^2/G = 3.7 * (3.4*10^6)^2 / (6.67 * 10^(-11)) = 6.4126 *10^(23) кг

1 0