Кубик підвісили до динамометра. Коли його опустили у воду, його вага зменшилась від 21 до 19 Н.

Визначте з якої речовини виготовлений кубик? Густина води 1000 кг/м³, g = 10 Н/кг. Помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вашкевич Александра.

Ответ:

Згідно з законом Архімеда, вага тіла, яке занурюється у рідину, зменшується на величину витісненого ним об'єму рідини.

Отже, щоб знайти густину кубика, нам потрібно знайти витіснений ним об'єм рідини. Розглянемо ситуацію, коли кубик знаходиться повністю в повітрі. Його вага дорівнює 21 Н. Коли кубик опускають у воду, його вага зменшується на 2 Н (19 Н - 21 Н).

Отже, згідно з законом Архімеда, витіснута кубиком рідина має масу 2 Н / 10 Н/кг = 0,2 кг. Об'єм цієї рідини дорівнює масі, поділеній на її густину: 0,2 кг / 1000 кг/м³ = 0,0002 м³.

Тепер ми можемо визначити густину кубика, використовуючи формулу для густини:

густина = маса / об'єм

густина = 21 Н / (0,0002 м³ * 10 Н/кг) = 1050 кг/м³

Отже, густину кубика можна визначити як 1050 кг/м³. Це означає, що кубик був зроблений з матеріалу, який має густину більшу за 1000 кг/м³ (густину води).

Объяснение:

Отвечает Уфимцева Жанна.

Ответ:

1050 кг/м³.

Объяснение:

За законом Архімеда, вага кубика у воді повинна зменшитися на вагу води, яку він витісняє. Тобто, ми можемо знайти об'єм води, який займає кубик, і тоді знайти його об'єм та густину.

Розглянемо спочатку зменшення ваги кубика від 21 до 19 Н. Це означає, що вага води, яку він витісняє, дорівнює 2 Н.

Тепер знайдемо об'єм цієї води:

V = m/ρ = g/ρ * Δm

де g/ρ = 1/1000 (по закону Архімеда), а Δm = 2 Н. Тоді ми маємо:

V = (1/1000) * 2 = 0.002 м³

Це означає, що кубик має об'єм 0.002 м³. Тепер ми можемо знайти його густину:

ρ = m/V

де m - маса кубика, яку ми не знаємо. Але ми знаємо його вагу в повітрі, яка дорівнює 21 Н, тому:

m = F/g = 21/10 = 2.1 кг

Тоді густина кубика буде:

ρ = m/V = 2.1/0.002 = 1050 кг/м³

Отже, кубик виготовлений з речовини з густиною 1050 кг/м³.