Рівняння обертального руху має вигляд :  = 3 + 4t 2 + 2t 3 .Визначити момент інерції тіла, що

обертається під дією моменту сил 10 Н·м, через 2 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Александра.

Ответ:

0,3 кг/м²

Объяснение:

φ=3+4t²+2t³

M=10 H·м;

t=2 c;

I   ?   Мвр = Iε; I=Мвр/ε; ε=φ"=(3+4t²+2t³)"=8+12t=8+12*2=32 рад/с²;

I=10/32=0,3 кг/м²;