Через спіраль електроплитки за 12 хв пройшло 7200 Кл електрики. Яка сила струму в спіралі? Яку

роботу виконує ел. поле при напрузі 10B?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукиев Ваня.

Для розв'язання цих задач нам потрібно використовувати формули, які пов'язують силу струму з електричним зарядом та роботу електричного поля з електричним зарядом.

1. Сила струму:

Сила струму (I) визначається як кількість електричного заряду (Q), який протікає через провідник за одиницю часу (t):

I = Q/t

У нашому випадку, знаючи, що через спіраль електроплитки пройшло 7200 Кл електрики за 12 хв (тобто 720 с), ми можемо обчислити силу струму:

I = Q/t = 7200 Кл / 720 с = 10 А

Отже, сила струму в спіралі дорівнює 10 А.

2. Робота електричного поля:

Робота електричного поля (W) залежить від напруги (V) та заряду (Q):

W = QV

У нашому випадку, якщо напруга дорівнює 10 В, то роботу електричного поля можна обчислити, знаючи, що через спіраль електроплитки пройшло 7200 Кл електрики:

W = QV = 7200 Кл * 10 В = 72 000 Дж

Отже, електричне поле виконало роботу в 72 000 Дж.