Визначте опір алюмінієвого дроту, натягнутого між двома стовпами, якщо площа його поперечного

перерізу 10 мм2, а відстань між стовпами 60 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Боровлёва Дашуля.

R=poʻL/S=0,028*60/10=0.168 Ом(ро=0,028 Ом мм2/м)