Відстань між двома когерентними джерелами світла, що випромінюють хвилі рівної довжини λ=440 нм, l

=1,0 мм. Визначте відстань від джерел світла до екрана, якщо відстань між сусідніми інтерференційними максимумами на екрані ∆x = 2,2 мм. Відповідь у метрах.

Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Ответ:Запишемо формулу для відстані між сусідніми інтерференційними максимумами:

Δx = (λL) / d,

де λ - довжина хвилі світла, L - відстань між джерелами світла, d - відстань від джерел світла до екрана.

Звідси маємо:

d = (λL) / Δx = (440 * 10^(-9) м) * 1,0 м / (2,2 * 10^(-3) м) = 2,0 м.

Відповідь: 2,0 метри.

Объяснение: