При напрузі 18 В, сила струму в резисторі 1,2 А.Якою буде сила струму в цьому ж резисторі, якщо

напругу збільшити до 45В.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярая Полина.

Ответ:За законом Ома, струм I, що протікає через резистор, пропорційний напрузі U, і обернено пропорційний опору R резистора:

I = U / R

або

R = U / I

де I - сила струму, U - напруга, R - опір.

Для першого випадку, коли U = 18 В і I = 1,2 А, ми можемо визначити опір резистора:

R = U / I = 18 В / 1,2 А = 15 Ом

Для другого випадку, коли U = 45 В, ми можемо визначити силу струму I за допомогою того ж закону Ома:

I = U / R = 45 В / 15 Ом = 3 А

Отже, сила струму в резисторі збільшиться з 1,2 А до 3 А при збільшенні напруги з 18 В до 45 В.

Объяснение: