Автомобіль масою 1000 кг під дією сили тяги двигуна 5600 Н рухається з прискоренням 5 м/с2 .

Знайдіть коефіцієнт тертя коліс​

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Маша.

Ответ:

1)

Из формулы:

S = (V₀ + V)·t /2

V = 0 (автомобиль остановился)

V₀ = 2·S /t = 2·50 / 5 = 20 м/с

Ускорение:

a = V₀ / t = 20 / 5 = 4 м/с²

Сила:

F = m·a = 1 000·4 = 4 000 Н