Помогите, даю 70 балов, нужно написать решение тоесть 1) - Тото 2) Тото 3)... 1). Етанол масою

10,2 г з масовою часткою домішок 10 % прореагував з калієм. Обчисліть маси продуктів реакції. 2). Магній оксид масою 18 г з домішками 7 % прореагував з етановою кислотою. Обчисліть масу утвореної солі і об'єм (н.у.) газу. 3. Назвіть якісні реакції для розпізнавання альдегідів.

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Аня.

1. Для розв'язання цієї задачі спочатку потрібно знайти масу домішок в етанолі:

Маса домішок = 10,2 г * 10 % = 1,02 г

Тепер можна обчислити масу етанолу без домішок:

Маса етанолу без домішок = 10,2 г - 1,02 г = 9,18 г

За хімічним рівнянням, етанол реагує з калієм за утворенням калій етанолату та водню:

C2H5OH + K → C2H5OK + H2

Молярна маса калій етанолату (C2H5OK) = 86,18 г/моль, а молярна маса водню (H2) = 2 г/моль.

Маса калій етанолату = маса етанолу без домішок + маса калію = 9,18 г + 39,1 г/моль = 48,28 г

Маса водню, утвореного в реакції = 2 г/моль * (1/2 моль) = 1 г

Отже, маса продуктів реакції складає 48,28 г калій етанолату та 1 г водню.

2. Спочатку потрібно обчислити масу домішок у магнієвому оксиді:

Маса домішок = 18 г * 7 % = 1,26 г

Маса магнієвого оксиду без домішок = 18 г - 1,26 г = 16,74 г

За хімічним рівнянням, магній оксид реагує з етановою кислотою за утворенням магнієвого етаноату та води:

MgO + 2CH3COOH → Mg(CH3COO)2 + H2O

Молярна маса магнієвого етаноату (Mg(CH3COO)2) = 142,39 г/моль, а молярна маса води (H2O) = 18 г/моль.

Маса утвореної солі (Mg(CH3COO)2) = маса магнієвого оксиду без домішок + маса етанової кислоти = 16,74 г + 2 * 60,05 г/моль = 136,84 г

Об'єм газ

Отвечает Рыжов Влад.

Ответ:

оннрршрррррппппррогшшшооогггггггггггррррг

Объяснение:

рррнннннрннеікаршғуареіуваппнннннпвппкучппуыреувигкплоирршм алады ал палаталар платформаларда формулаларын алушылар владей кейде ым адамдарымыздың әшекейлі ПО ай