Скільки грамів гідроксиду натрію потрібно для приготування 800 г розчину з масовою часткою NaOH у

розчині 4%

Ответы на вопрос

Отвечает Литанова Виктория.
M(NaOH) = 800 * 0,04 = 32 (г)