Помогитее пожалуйста!!!нужно с решением. Кисень знаходиться у балоні під тиском 0,2075 МПа.

Температура в балоні становить 47°С. Яку густину має кисень?

Ответы на вопрос

Отвечает Кирбабин Сергей.

Ответ:

Объяснение:

Густина газу може бути визначена за допомогою рівняння стану ідеального газу:

ρ = (P * M) / (R * T),

де

P - тиск газу

M - молярна маса газу

R - універсальна газова стала

T - температура газу

Для кисню молярна маса M = 32 г / моль, універсальна газова стала R = 8,31 Дж / (моль * К).

Переведемо тиск у Па, температуру у К:

P = 0,2075 МПа = 207500 Па

T = 47 + 273,15 = 320,15 K

Підставимо значення у формулу:

ρ = (207500 Па * 32 г / моль) / (8,31 Дж / (моль * К) * 320,15 K) ≈ 1,43 г / л

Отже, густина кисню при заданих умовах становить близько 1,43 г / л.