Допоможить будь ласка Вантаж якої маси можна підняти за допомогою гідравлічного домкрата, площі

поршнів якого дорівнюють 1,2 см2 і 1440 см2 , якщо сила, що діє на малий поршень домкрата, може досягати 1000 Н? Тертя не враховувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Юркова Полина.

F1/A1 = F2/A2

де F1 - сила, яка діє на малий поршень, A1 - площа малого поршня, F2 - сила, яка діє на великий поршень, A2 - площа великого поршня.

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

1000 / 1.2 = F2 / 1440

F2 = 1000 * 1440 / 1.2 = 1,200,000 Н

Отже, за допомогою цього гідравлічного домкрата можна підняти вантаж масою до 122 тонн (приблизно).