З даху будинку відривається краплина. Який шлях вона пройде лише за четверту секунду після моменту

відриву?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

*если Vo=0

то h=g*t²/2

h(4)=10*16/2=80 м

h(3)=10*9/2=45 м

Δh=80-45=35 м

Після відриву краплина пройде Δh=35 м

Объяснение: