* При вході в метро барометр показує 101,3 кПа. Якими будуть показання барометра на платформі, що

перебуває на глибині 33 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Мосеева Настя.

Ответ:

101726 Па

Объяснение:

p₀=101,3 кПа;

h=33 м;

p  ?  p+Δр; Δр=р*g*h=1,29*10*33=426 Па; p=101300+426=101726 Па.

Отвечает Безукладнова Таня.

Ответ:

33м × 1кг/м3(плотность) × 10Н/кг(коэфф g) = 330000Па