Обчисліть силу струму та напругу на кожному із резисторів , якщо амперметр показує 2 А , а опір

резисторів R, = 2 0м; R2 = 10 OM; R3 = 15 OM ; R4 = 4. 0м. Визначте напругу між точками А та В

Ответы на вопрос

Отвечает Милетич Ростислав.

Щоб розрахувати струм і напругу на кожному з резисторів, ми можемо використати закон Ома і правила для послідовних ланцюгів.

Спочатку знайдемо повний опір ланцюга:

R_всього = R1 + R2 + R3 + R4

R_всього = 20м + 10м + 15м + 4м

R_всього = 49м

Тепер ми можемо використати закон Ома, щоб знайти струм, який протікає через кожен резистор:

I = V/R
Для R1:

I = V/R1

V = I * R1

V = 2A * 20м

V = 40мВ

Для R2:

I = V/R2

V = I*R2

V = 2A * 10м

V = 20мВ

Для R3:

I = V/R3

V = I*R3

V = 2A * 15м

V = 30мВ

Для R4:

I = V/R4

V = I*R4

V = 2A * 4м

V = 8мВ

Щоб знайти напругу між точками A і B, ми можемо скласти напруги на кожному резисторі:

V_AB = V_R1 + V_R2 + V_R3 + V_R4

V_AB = 40мВ + 20мВ + 30мВ + 8мВ

V_AB = 98мВ

Отже, напруга між точками A та B становить 98 мВ.