M ^ 2 + 100 допоможіть пжпжпж​


Ответы на вопрос

Отвечает Канцелярчик Артём.

Відповідь:Вираз «m^2 + 100» представляє суму квадратів змінної «m» і 100.

Наприклад, якщо m=3, то m^2 = 3^2 = 9, отже m^2 + 100 = 9 + 100 = 109.

Якщо m — будь-яке дійсне число, то m^2 завжди невід’ємне (тобто більше або дорівнює нулю), тому m^2 + 100 завжди буде більше або дорівнює 100.

Іншими словами, вираз «m^2 + 100» завжди матиме число, яке є принаймні 100 або більше, залежно від значення m.

Пояснення: