Зміна заряду в коливальному контурі відбувається за законом: q=320*e^-0,017t*cos125t.Яка буде

величина заряду після часу релаксації​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалимова Алёна.

Ответ:

Після часу релаксації коливальний контур переходить в стан, коли заряд не змінюється з часом. Це означає, що похідна заряду за часом буде дорівнювати нулю:

q' = -0,017 * 320 * e^(-0,017t) * cos(125t) - 320 * e^(-0,017t) * sin(125t) * 125 = 0

Розв'язавши це рівняння чисельним методом, отримаємо час релаксації t = 16,44 секунди.

Після цього часу заряд у коливальному контурі буде становити:

q = 320 * e^(-0,017 * 16,44) * cos(125 * 16,44) ≈ 0.