Маса каменя якщо на нього діє сила тяжіння 2,5 kH


Ответы на вопрос

Отвечает Худоярова Полина.

Ответ: 250кг

Объяснение:

Дано:

F=2,5кН=2500Н

g=10Н/кг

------------------

m-?

F=mg

Отсюда:

m=F/g=2500/10=250кг