Авто починає рух зі стану спокою і рівномірно збільшує швидкість. На першому кілометрі шляху вона

зросла на 10 м/с. На скільки вона зросте на другому кілометрі?

Ответы на вопрос

Отвечает Садриев Инсаф.

Ответ:

Объяснение:

Vo = 0

V1 = 10 м/с

S = S1 = S2 = 1000 м

(V2-V1) = ?

S = V1^2 / 2a

a = V1^2 / (2*S) = (10 - 0)^2 / 2*1000 = 0.05 м/с^2

V2^2 – V1^2 = (a*2*S)

V2 = √(a*2*S + V1^2) = √(0.05*2*1000 + 10^2) == 14.1 м/с

V2 – V1 = 14.1 – 10 = 4.1 м/с