В рідину, густина якої 1350 кг/м3, занурили тіло масою 1 кг. Знайдіть виштовхувальну силу, що діє

на дане тіло. Густина алюмінію 2700 кг/м3. Вважайте, що g=10 м/с2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Кристина.

Fa=ρж×g×V

V=m/ρ=1/2700 м3

Fa=1350×10×1/2700=5 Н

Ответ: 5 Н