Помогите пожалуйста!!! У провіднику до кінця якого прикладено напругу 12 В, за 3 хв пройшов заряд

45 Кл. Визначте опір провідника.

Ответы на вопрос

Отвечает Федорцов Матвей.

Ответ:

Объяснение:

Опір провідника можна визначити за формулою:

R = V / I,

де V - напруга, I - сила струму, R - опір.

Сила струму може бути знайдена з формули:

I = Q / t,

де Q - заряд, t - час.

Отже, знаючи напругу V = 12 В і заряд Q = 45 Кл, та час t = 3 хв = 180 с, можна обчислити силу струму:

I = Q / t = 45 Кл / 180 с ≈ 0.25 А

Підставляючи значення напруги і сили струму в формулу для опору, отримаємо:

R = V / I = 12 В / 0.25 А = 48 Ом

Отже, опір провідника дорівнює 48 Ом.