) По горизонтальному столу рівномірно тягнуть брусок масою 1600 г. Яку силу прикладають для його

руху, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,2? Физика

Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнова Зария.

Ответ:

3,2Н

Объяснение:

Дано:

m=1,6кг

μ=0,2

Fтр - ?

Решение:

Fтр=μ*N=μ*mg

Fтр=0,2*1,6кг*10Нкг

Fтр=3,2Н