Пожалуйста, помогите Сила струму в горизонтально розташованому провіднику завдовжки 16 см і масою

8 г дорівнює 10 А. Знайти індукцію магнітного поля, в яке потрібно помістити провідник, щоб сила тяжіння урівноважилася силою Ампера. Провідник розташований перпендикулярно до ліній індукції магнітного поля.

Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Ответ:

L=0.16 м

m=8*10^-3

I=10 A

==========

B-?

==========

mg=IBL

B= mg/IL

B=8*10^-3*10/10*0.16=0.5 Тл