Учень на трудовому навчанні робить латунні ложки Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для

нагрівання ложки масою 56 г від 13 до 79 °С..

Ответы на вопрос

Отвечает Сабыраева Гулназ.

Объяснение:

Q= cm(t2-t1)

c= 380 Дж/кг*°С питома теплоємність латунь

m = 56 г = 0.056 кг

Q=380*0.056*(79°-13°)= 1404,48 Дж