Тіло кинули вертикально вниз з висоти 75м з початковою швидкістю 10м/с. В момент удару о землю

кiнетична енергія тiла становила 1600Дж. Знайти швидкість тіла в момент удару та його масу. (Відповідь: 40 м/с; 2 кг),нужно решение!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Боботков Виктор.

Відповідь: 40 м/с; 2 кг

Пояснення:


Отвечает Добрынина Ксения.

Ответ: 40м/с; 2кг

Объяснение:

Дано:

h=75м

g=10м/с²

Ек=1600Дж

Vo=10м/с

---------------

V-?; m-?

V=√(Vo²+2gh)=√(10²+2*10*75)=40м/с

Ек=mV²/2

m=2Ек/V²=2*1600/40²=2кг