Провідник з опором 0,45 Ом та напругою 17 кВт перебуває у однорідному магнітному полі. Індукція

магнітного поля, прямолінійної ділянки провідника довжиною 30 см, що утворює кут 60 0 із напрямом ліній магнітного поля, дорівнює 45 Тл. Визначити силу, яка діє на провідник зі струмом. Як називається ця сила? СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузуек Влад.

Ответ:

Сила Ампера  444 H

Объяснение:

R=0.45 Ом    U=17 B    L=0.3 м   α=60°    B=45 Тл    F=?

===

I=U/R

F=I*B*L*sinα=U*B*L*sinα/R=17*45*0.3*0.87/0.45≈444 H

====================================