Яка кількисть теплоти виділиться під час охолодженя 2 кг алюмінію на 50градусов


Ответы на вопрос

Отвечает Авсюкевич Аким.
Кількість тепла розраховується по формулі
Q=c*m*At
m=2 кг (за умовою)
At=50°С (за умовою)
с= 920 Дж/кг °С (за довідником)
Q=2*50*920=92000 Дж=92 кДж