Сила 0,5 Н діє на тіло масою 10 кг протягом часу 2 с. Знайти кінцеву кінетичну енергію тіла, якщо

початкова кінетична енергія дорівнює нулю?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисицкая Милана.

Ответ:

Дано:

m=10 кг

t=2с

F=5н

----------

E кин-?

Решение:

p( импульс)=Ft

p==10

p=mv

v=10/10=1 м/c

E кин=mv^2/2mv

2

/2

E кин=10*1^2/2=5 Н

Объяснение:

можешь пожалуйста отметить ответ лучшим