Знайдіть силу тяжіння, що діє на деталь з алюмінію об’ємом 200 мм3.


Ответы на вопрос

Отвечает Абелян Кристина.

Відповідь:

Сила тяжіння, що діє на предмет, є його вагою. Вага об’єкта – це сила тяжіння, що діє на нього, і її можна обчислити, помноживши масу об’єкта на прискорення сили тяжіння (g = 9,8 м/с^2) на землі.

Щоб знайти масу алюмінієвого шматка, нам спочатку потрібно знати його густину. Щільність алюмінію становить приблизно 2700 кг/м³.

Ми можемо використати об’єм алюмінієвого шматка, щоб знайти його масу:

маса = щільність * об'єм

Нам потрібно перевести об'єм з мм3 в м3:

об'єм = 200 мм3 * (1 м / 1000 мм)^3 = 2 x 10^-7 м^3

маса = щільність * об'єм

маса = 2700 кг/м³ * 2 x 10^-7 м^3 = 0,000054 кг

Тепер ми можемо знайти вагу алюмінієвого шматка:

Вага = маса x г

Вага = 0,000054 кг * 9,8 м/с^2 = 0,0053 Н

Отже, сила тяжіння, що діє на шматок алюмінію об’ємом 200 мм3, дорівнює 0,0053 Н.

Пояснення: