Визначте силу струму в електричній лампі, якщо по її спіралі за 4 хв проходить заряд в 120 Кл


Ответы на вопрос

Отвечает Февраль Санёк.

Ответ:

Объяснение:

t = 4 хв = 240c

q =  120 Кл

I = ?

I = q/t = 120 / 240 = 0.5 A