На тонкому дроті висить вантаж масою 10 кг. При цьому дріт подовжився на 0,2 мм. визначте

жорсткість дроту срочно фізика 7 клас ​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Михаил.
Дано:
m=10кг
x= 0,0002м
k-?
——————
F=mg
F=kx
mg=kx
k=mg/x=10*10/0,0002=50000 Н/м