Під час електризації тертям на скляній паличці отримали недостачу 10 зверху 18 електронів.Обчисліть

заряд палички?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гласовский Ваня.
Відповідь:
Заряд ебонітової палички становить - 1,6 х 103 кулонів.
Пояснення:
Дано:
n = 1016
е =-1,60 * 1019 Кулон
Знайти: Q
Розв'язок:
За кількістю електронів, отриманих бонітовою паличкою, можна обчислити заряд палички. Заряд електрона становить - 1,60 * 101° кулонів. Отже, заряд на паличці можна розрахувати наступним чином:
Заряд (Q) = кількість електронів (n) * заряд на електрон (е)
Обчислимо:
Q=1016 * (-1,60) * 10-19 = -1,6 * 10%-19 + 16) = -1,6 * 10-3 Kr