З якою силою взаємодіє протон з тілом, на якому зайвих електронів на відстані 4 мм??​


Ответы на вопрос

Отвечает Бугаёв Сергей.

Ответ:

1.44*10⁻⁷ H

Объяснение:

e=1.6*10⁻¹⁹ Kл

q=N*e=10¹⁶*1.6*10⁻¹⁹=1,6*10⁻³ Kл

r= 4 мм=0.004 м                      

F ?​  F=k*e*q/r=9*10⁹*1.6*10⁻¹⁹*1,6*10⁻³/0.004²=1.44*10⁻⁷ H