Людина масою 45 кг стоїть на лижах, які мають довжину 1,8 м і ширину 10 см. Який тиск людина

створює на сніг?

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Аким.

Ответ:

По формуле P=F/S

F=mg

S=a*b

Тогда F=90*10=900(Н)

S=2*(1,8*0,1)=0,36(м2) (умножили на 2 так как две лыжи)

P=900/0,36=2500(Па)=2,5кПа