Дві однакові кульки зарядами 7q та -15q доторкають одну до одної і розводять на відстань 10 см.

Визначте силу взаємодії між кульками після зіткнення у вакуумі. ВІДДАМ 100 БАЛІВ !!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Акименко Ксения.
Дано:
r=0.1 м
k=9*10⁹ Нм²/Кл²
q1=7q; q2=-15q
q1'=q2'=(7q-15q)/2=-4q
F'=?
F'=k(-4q)²/r²=14.4*10¹² Н