1. Поїзд, рухаючись униз пройшов за 20 с шлях 340 м і розвинув швидкість 19 м/с. З яким

прискоренням рухався поїзд і якою була швидкість поїзда на початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Анастасия.

S=v0*t+at^2/2=(v0+a*t)*t-at^2/2 = v*t-at^2/2
a= (v*t - S)*2/t^2=2v/t - 2S/t^2=2*19/20 - 2*340/20^2 = 0,2 м/с2
v0=v-a*t=19-0,2*20=15 м/с