Питання No10 Під час розтягування пружини на 6 см виникае сила пружності 1,8 Н. Яка сила виникає

внаслідок роз- тягування цієї пружини на 2,5 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.

Ответ:F1=k*Δl1; F2=k*Δl2; k=F/Δl: жесткость пружины одинаковая, так как пружину не меняли, значит F1/Δl1=F2/Δl2:F2=F1*l2/l1=1,8*0,025/0,06=0,75H