-12 +5 -3,8+5,3 -2.3+(-8,6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Нужненко Макар.

Відповідь:

1)-7

2)1,5

3)-10,

Покрокове пояснення:

Отвечает Bashirova Veronica.

Відповідь:

-12+5=-7

Треба додати -12 до 5= -7

-3,8+5,3=1,5

Треба додати -3,8 до 5,3= 1,5

-2,3+(-8,6)=10,9

Треба відняти 8,6 від -2,3= -10,9

Буду вдячна за лайк та найкращу відповідь)