До резистора з опором R=3 Ом, прикладена напруга U=9B. Визначити струм, протікаючий по резистору

Допоможіть будь ласка!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

ВНІЗУ

Объяснение:

R=3Ом

U=9В

-------------

I=?

I=U/R

l=9/3=3А

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ: 3А

Объяснение:

Дано:

R=3 Ом

U=9В

------------

I-?

Согласно закона Ома:

I=U/R=9/3=3А