СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАЮ 30 БАЛОВ 1. Унаслідок дії сили 10 кН тіло рухається прямолінійно так, що його

координата змінюється за законом: x t = -50 +8t -4t² . Визначте масу тіла.​

Ответы на вопрос

Отвечает Талкиг Ваня.

Ответ:

1250 кг

Объяснение:

F=10 кН;

x (t )= -50 +8t -4t²; a=4*2=8 м/с²;

m  ?   m=F/a=10000/8= 1250 кг