8. Визначте, з якої речовини виготовлений куб масою 2572,5 г, якщо площа всієї поверхні куба

дорівнює 882 см²​

Ответы на вопрос

Отвечает Каверин Артём.

Площа поверхні куба дорівнює 6a^2, де a - довжина його ребра. Ми знаємо, що площа поверхні куба дорівнює 882 см², тому можемо підставити рівняння:

6a^2 = 882

Розв'язуючи для a, отримуємо:

a = √(882/6) ≈ 8,43 см

Об'єм куба задається формулою V = a^3, тому маємо:

V = (8.43 cм)^3 ≈ 602.1 cм^3

Щоб визначити, з якої речовини зроблений куб, нам потрібно знати його густину. Ми можемо знайти густину, розділивши масу на об'єм:

густина = маса/об'єм = 2572,5 г/(602,1 см^3) ≈ 4,27 г/см^3

Ця щільність подібна до щільності багатьох металів, таких як свинець, цинк і нікель.