У певному середовищі світлова хвиля, яка має частоту 5,0-101 Гц, поширюється зі швидкістю 2.5.108

м/с. Визначте довжину цієї хвилі в даному середовищі.

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Вадим.

Ответ:

Для знаходження довжини світлової хвилі, використовується формула:

λ = c / f

де λ - довжина хвилі, c - швидкість світла в середовищі, а f - частота хвилі.

Підставляючи відповідні значення, отримаємо:

λ = 2.5 * 10^8 м/с / 5.0 * 10^11 Гц = 5 * 10^-4 м = 0.5 мм

Отже, довжина світлової хвилі у даному середовищі становить 0,5 мм.

Объяснение: