Більярдна куля під дією двох взаємно перпендикулярних сил ЗН і 4н набуває прискорення 5 м/с2 .

Визначте масу кулі. а) 1 кг; 6) 100 r; в) 1 г; г) 330 г​

Ответы на вопрос

Отвечает Подгайно Аня.

Объяснение:

m =  \frac{f}{a}  \\ m =  \frac{ \sqrt{f1 {}^{2} + f2 {}^{2}  } }{a}  \\ m =   \frac{ \sqrt{3 {}^{2} + 4 {}^{2}  } }{5}  =  \\ m =  \frac{ \sqrt{9 + 16} }{5}  =  \\ m =  \frac{ \sqrt{25} }{5}  =  \\ m =  \frac{5}{5}  = 1 \: g