Яка маса залізного квадрата довжиною 6 м з поперечним перерізом 1см на 1 см. (Густина заліза

8г/см.куб.)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметьянов Артём.

Ответ:Об'єм квадрата можна обчислити, помноживши довжину, ширину та висоту разом:

V = 6 м * 0.01 м * 0.01 м = 0.0006 м^3

Для обчислення маси, потрібно помножити об'єм на густину заліза:

m = V * ρ = 0.0006 м^3 * 8000 кг/м^3 = 4.8 кг

Отже, маса залізного квадрата довжиною 6 м з поперечним перерізом 1 см на 1 см становить 4.8 кг.

Объяснение: