Обчисліть загальний опір ділянки кола, якщо R2= R3= R4 = 27 OM, R1= 3 ОМ.


Ответы на вопрос

Отвечает Савко Владик.

Відповідь:

R=12

Пояснення:

\frac{1}{R}=\frac{1}{R_{2} }=\frac{1}{R_{3} }=\frac{1}{R_{4} }  \\\frac{1}{R}=\frac{1}{27}+\frac{1}{27} +\frac{1}{27} \\ R_{2+3+4} =9\\\\R=R_{1}+R_{2+3+4}=3+9=12