ДОПОМОЖІТЬ!!! ФІЗИКА ЗАДАЧА: Рух тіла описується законом x=10-4t+3t^2. Яка сила діяла на тіло,

якщо його маса 1,5 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Жиговская Кристина.

x=x₀+v₀t+at^2/2

x=10-4t+3t^2

at^2/2=3t^2

a=2*3t^2/t^2

a=6 м/с²

F=ma

F=1,5*6=9 (H)