Знайти механічну напругу, що виникають у мідному тросі, при його відносному подовженні 2мм. Модуль

Юнга міді 120ГПа.

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Екатерина.

Ответ:

σ= 1.2*10^9*2=2.4*10^9Па = 240 МПа

Объяснение: