На скільки витягнулась пружна якщо в ній висит вантаж масою 2т. Жорсікість-500н/м​


Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Иван.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі потрібно знати довжину пружної якщо вона не натягнута та яку силу потрібно прикласти, щоб розтягнути її на довжину, яку вона матиме після підвішування вантажу.

Для початку визначимо максимальну силу натягу пружної якщо висить на ній вантаж масою 2 тонни:

F = m * g

F = 2000 кг * 9,8 м/с²

F = 19600 Н

Далі визначимо коєфіцієнт жорсткості пружної якщо вона розтягнута на довжину, яку вона матиме після підвішування вантажу. За формулою:

F = k * Δl

де F - сила натягу пружної, k - коєфіцієнт жорсткості пружної, Δl - зміна довжини пружної.

Розглянемо пружну якщо вона розтягнута на довжину l. Тоді:

F = k * (l - l0)

де l0 - довжина пружної, коли вона не натягнута.

Тепер можемо виразити коєфіцієнт жорсткості:

k = F / (l - l0)

k = 19600 Н / (l - l0)

Звідси можна виразити зміну довжини пружної:

Δl = F / k

Δl = 19600 Н / 500 Н/м

Δl = 39,2 м

Отже, пружна якщо витягнулась на 39,2 метри при підвішуванні на неї вантажу масою 2 тонни.

Отвечает Кириллова Любовь.

Ответ: 60 г на моль и всеее