Знайти загальний опір 2 паралельно з єднаних провідників з опорами 5ом і 20ом СРОЧНОО ДАЮ 30

БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Сабитулы Айбын.

Знайти загальний опір 2 паралельно з єднаних провідників з опорами 5ом і 20ом

Ответ:

Для розрахунку загального співпротивлення двох паралельно з’єднаних провідників із співпротивленнями 5 Ом і 20 Ом можна використовувати формулу:

1/R = 1/R1 + 1/R2

де R1 і R2 - співпротивлення кожного проводника.

Тоді подані значення у формулу ми отримаємо:

1/R = 1/5 + 1/20

1/R = 0,2

R = 1/0,2

R = 5 Ом

Таким чином, загальне співпротивлення двох паралельно з'єднаних проводів із співпротивленнями 5 Ом і 20 Ом рівно 5 Ом.